Zemědělství

warning: Creating default object from empty value in /home/www/investia.cz/www/investia.cz/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.
Zemědělství skýtá plno alternativních investic. Volné peněžní prostředky můžete vložit do instrumentů komoditních burz nebo zemědělské půdy.

Investování do nemovitostí

Investování do nemovitostíNemovitosti jsou základním pilířem lidského bytí. Podobně je tomu i při investování. V realitách je vhodné držet část majetku.

Dilema drobných vlastníků půdy

KombajnDrobní vlastníci zemědělských pozemků řeší dilema, jestli své polnosti prodat, držet anebo na nich začít hospodařit.

Zemědělská půda přitahuje investory

ObilíInvestování do zemědělské půdy nabírá na obrátkách. Cena půdy je oproti okolním státům stále nízká. Kladem je i dotační politika.

Tři tipy na dlouhodobé investice

DůmU investic platí důležité pravidlo. Investujte dlouhodobě. Jenže jak vynaložit investované peníze skutečně efektivně?

Tři dobré důvody proč investovat do zemědělské půdy

ObilíZemědělská půda představuje zajímavý nástroj, jak dlouhodobě zhodnotit peníze a zároveň investovat do něčeho smysluplného.

Investice do půdy je běh na dlouhou trať

GrafZajímavým doplňkem investorů jsou investice do půdy a lesů. Hodnota polností by se časem měla dostat na zahraniční úroveň.

Líbil se vám tento článek?
Pomozte nám s jeho propagací a sdílejte ho na svém Facebooku či na jiné sociální síti, kterou používáte. Děkujeme.