Půjčky

warning: Creating default object from empty value in /home/www/investia.cz/www/investia.cz/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.
Všechno, co jste kdy chtěli vědět o půjčkách. Rychlé půjčky, půjčky před výplatou, bez registru, online, peníze na účet.

Lechtivé půjčky bez...

Půjčky bezS končícím rokem jsme si dovolili vydat odlehčený článek. Připravili jsme přehled půjček, které mají v názvu kouzelné slovíčko bez.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Nebankovní půjčkaProblémoví klienti mají u bank velice nízkou šanci si půjčit. Jako alternativu mohou využít nebankovní půjčky.

Půjčky pro důchodce jako evergreen

Půjčka pro důchodcePůjčky pro důchodce jsou z pohledu půjčkové společnosti dobrým způsobem, jak získat spolehlivého a dlouhodobého dlužníka.

Co dělat, když nedostanu půjčku?

Co mám dělat, když nezískám půjčkuZáplava inzerátů doslova přesvědčuje, že získat půjčku může opravdu každý. Jenže co dělat v momentu, když jí nezískáte?

Jak rychle sehnat peníze? Třeba prodejem automobilu

Peníze za autoZískat rychle peníze je možné třeba prodejem osobního automobilu. Touto operací lze vyřešit akutní nedostatek finančních prostředků.

Jak rychlá je rychlá půjčka?

Rychlá půjčkaRychlá půjčka v sobě ukrývá jednu skrytou vadu. Rychlost a jednoduchost sjednání ubližuje žadateli a zbytečně prodražuje úvěr.

Tesco půjčka aneb „Čachry“ s clubcard body

Hotovostní půjčkaSjednáním libovolně vysoké Tesco půjčky získáte body v klubovém systému clubcard. Vyplatí se sjednat úvěr s cílem získání bodů?

Krátkodobá půjčka neřeší špatnou finanční situaci dlouhodobě

Krátkodobé půjčkyKrátkodobá půjčka značí vleklé problémy s financemi a poukazuje na závažnější potíže, než je pouze akutní potřeba peněz.

Jak vybrat nejlepší spotřebitelský úvěr

Nejlepší úvěrVýběr správného úvěru nepodceňujte. Stojíte-li před rozhodnutím, u koho se zadlužit, udělejte si předtím malé srovnání nabídky.

Smart půjčka tabulka splátek aneb Zrození nového nešvaru

KalkulačkaNa trhu půjček se rozmohl nový nešvar. Pod frází smart půjčka tabulka splátek se nic neskrývá. Nejdříve je nutné vyplnit formulář.

Nová půjčka vyjde levněji než ji refinancovat

KalkulačkaLepší je sjednat si novou půjčku než ji konsolidovat. To je závěr miniprůzkumu nabídky menších bank a jejich spotřebitelských úvěrů.

Kdo si půjčuje malé peníze?

Malé půjčkyMenší finanční sumy si půjčují lidé, kteří žijí od výplaty k výplatě. Postrádají disciplínu a zároveň cíle, ke kterým by mohli směřovat.

Rychlé půjčky stáhnou ke dnu nejednoho dlužníka

Rychlé půjčkyRychlé půjčky představují pro dlužníky značné riziko. Stačí drobný výpadek při jejich splacení a spirála dluhů se roztočí.

Archaické pojmy opět na scéně: Výpůjčka, výprosa a zápůjčka

Výpůjčka a zápůjčkaNový občanský zákoník vrací do běžného slovníku postarší termíny jako je třeba výprosa, ale také výpůjčku a zápůjčku.

Úvěrová kocovina aneb Jakou půjčku splatit nejdříve

OtazníkJak postupovat v případech, kdy máte více úvěrů a splácení vám pomalu začíná přerůstat přes hlavu.

Proč si lidé sjednávají půjčky

Proč se zadlužujeme?Pořídit si půjčku je pro někoho nutností, pro jiného životním stylem. Zmapovali jsme několik důvodů, proč se lidé neváhají zadlužit.

Konsolidace úvěrů je vhodná pro každého dlužníka

KalkulačkaSjednocením veškerých závazků zaplatíte méně na splátkách. Konsolidaci půjček využijí i vzorní klienti, ne jen chroničtí dlužníci.

(Ne)bezpečná SMS půjčka

SMS PůjčkyPůjčit si malý obnos pomocí vyplnění jedné krátké textové zprávy? Za malé úsilí, malá půjčka. Jaká nebezpečí SMS půjčky skrývají?

Půjčka před výplatou

Půjčka před výplatouPůjčky před výplatou si postupně získávají oblibu spotřebitelů. Jde o nový fenomén, který vstoupil do Česka a Češi si ho oblíbili.

Jak velký dluh vám zlomí vaz

KalkulačkaPoložili jsme si řečnickou otázku, jak velký dluh může dlužníkovi přivodit pád do dluhové spirály. Odpověď není tak přímočará.

Líbil se vám tento článek?
Pomozte nám s jeho propagací a sdílejte ho na svém Facebooku či na jiné sociální síti, kterou používáte. Děkujeme.