Termínované vklady

warning: Creating default object from empty value in /home/www/investia.cz/www/investia.cz/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.
Termínované vklady jsou vhodné pro uchování hodnoty peněz. Určené jsou především pro vyšší vklady na delší dobu. Běžně je používají movitější lidé, kteří tak mají část úspor v tomto tradičním depozitním produktu.

Termínované vklady – srovnání – 2015

Srovnání vkladůZískejte nejvyšší možný úrok na termínovaných vkladech. Srovnání nejlépe úročených termínových vkladů v roce 2015.

Nevýhody spořicích účtů a termínovaných vkladů

Spoření nejen do prasátkaPři akumulaci finančních prostředků hrozí nejedno riziko. Třeba to, že neodhadnete množství uložených peněz a ohrozíte svou likviditu.

Termínované vklady - srovnání - 2012

Podívejte se, jaké termínované vklady mají aktuálně nejvyšší úrokovou sazbu. Vklady jsou vybrány na základě jednotícího kritéria uvedeného pod tabulkou.

Kampeličky: Úrokové sazby termínovaných vkladů ve znamení poklesu

Spořicí prasátkoZatímco úrokové sazby na spořicích účtech dosahují letos na podzim historických maxim, o úrocích termínovaných vkladů družstevních záložen se to tak docela říci nedá. Oproti sazbám z letošního ledna jde o pokles. Mnohdy i o necelé dva procentní body, jako je tomu třeba u WPB Capital.

Termínované vklady na pět způsobů

Úspory a spořeníTermínované vklady nabízejí pro střadatele celý výčet alternativ. Ať už jde o bonusové, strukturované, prémiové, garantované nebo kombinované vklady, mají jedno společné. Vztahuje se na ně pojištění vkladů a banka vám musí vyplatit nejméně tolik, kolik vám na začátku slíbila.

GE Money Bank kombinuje termínovaný vklad s podílovým fondem

PenízeGE Money Bank přichází s novým produktem, který je zajímavou ukázkou toho, kam až může zajít přehnaná kreativita produktového a marketingového oddělení. Termínovaný vklad je úročen úrokovou sazbou 2,5 procenta. Investice do podílového fondu, který je smíšený, avšak nese prvky zajištěného fondu.

Kampelička Creditas nabízí hybrid spořicího účtu a termínovaného vkladu

Prasátko na spořeníSpořitelní družstvo Creditas nabízí spořicí produkt, který kombinuje spořicí účet a termínovaný vklad. Pro vklady na 12 měsíců je dobře úročený a to 3,5 procenta.

Termínované vklady v českých družstevních záložnách

Jak vysoké jsou úrokové sazby na termínovaných vkladech českých kampeliček? Přinášíme přehled termínovaných vkladů, které si můžete sjednat v družstevních záložnách.

Termínované vklady vs spořicí účty

Na začátku nového roku řada lidí bilancuje a dává si různá předsevzetí. Pokud jedno z nich bylo, že během roku přesunete část svých úspor ze spořicích účtů na termínovaný vklad, poradíme vám jak se v termínovaných vkladech rychle zorientovat.

Mít či nemít termínovaný vklad?

Termínované vklady ustupují novějším spořicím účtům. Avšak neoprávněně. I když jsou spořicí účty modernější, mají vesměs nižší úrokovou sazbu, než klasické „termíňáky“.

Nejlépe úročené termínované vklady v září 2010

Nejlépe úročené termínované vklady v září letošního roku mohou svým majitelům přinést ročně výnos přes pět procent. Podmínkou je však vložení alespoň jednoho milionu korun. Pokud máte zlomek této částky, nezoufejte. Nabídka bank a družstevních záložen je bohatá. Každý má šanci si vybrat takový termínovaný vklad, který mu nejvíce „sedne“.

Srovnání termínovaných vkladů

Termínované vklady patří mezi standardní vkladové produkty, které v Česku nabízí většina bank a družstevních záložen. Podívejte se jaké jsou úrokové sazby termínovaných vkladů.

Termínované vklady

Termínované vklady mají jednoduché podmínky. Střadatel vloží předem danou částku na určenou dobu a získá určitý vklad. Pokud bude potřebovat peníze dříve, zaplatí sankce.

Garantované vklady

Garantované vklady patří spíše do oblasti investic, ale několik tuzemských bank vytvořila i jejich spořicí část. Jde o vklady, kde se dvě nebo i více částí jednoho vkladu úročí několika možnými způsoby.

Líbil se vám tento článek?
Pomozte nám s jeho propagací a sdílejte ho na svém Facebooku či na jiné sociální síti, kterou používáte. Děkujeme.