Zlato

warning: Creating default object from empty value in /home/www/investia.cz/www/investia.cz/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.
Zlato představuje dlouhodobě prověřený nástroj pro uložení hodnoty peněz a jejich předání dalším generacím.

Jak investovat do zlata

ZlatoZlato na sebe váže dobrou vlastnost zhodnocení. Je nutné se vystříhat slepým uličkám, které vám kýžený profit nepřinesou.

Modelové investiční portoflio: Akcie, bitcoiny a zlato

GrafZlato je obvyklým doplňkem investičního portfolia. Nyní se o přízeň investorů dělí spolu s bitcoiny. Obezřetnost je namístě.

Bitcoin, zlato, akcie: Dejte pozor do čeho investujete

Zlatá cihlaBitcoin se zlatem loni lamály investiční rekordy. Přesto nejde o bezpečnou investici pro investora tradičního střihu.

Jak probíhá výkup zlata a stříbra

ZlatoVýkup zlata či stříbra je rychlá záležitost. Na počkání lze zjistit poměr kovu ve slitině a následně i jeho cenu.

Kde koupit investiční zlato?

Investiční zlatoInvestovat do zlata je jednou z možností, jak uchovat hodnotu peněz. Ideálně se jeví nákup fyzického zlata a jeho odnos domů.

Nejdražší české zlaté a stříbrné mince

Zlaté mincePřinášíme přehled nejdražších českých zlatých a stříbrných mincí vhodných pro investici, než pro potěšení sběratelské vášně.

Česká pošta prodává investiční zlato

Investiční zlatoNa vybraných pobočkách České pošty si můžete pořídit zlaté slitky. Z investičního i obchodního hlediska jde o zajímavý projekt.

Zlato předá váš úspěch dalším generacím

Zlaté minceZlato je skvělým nástrojem, jak pro budoucí generace uchovat váš úspěch a předat ho potomkům.

Proč (ne)investovat do zlata?

Prasátko a zlatá cihlaZa posledních osm let se cena zlata zečtyřnásobila. Letos se údajně cena za trojskou unci odhaduje až na 2500 dolarů.

ČNB vydává pamětní zlatou minci

Česká národní banka (ČNB) vydala zlatou minci v nominální hodnotě pěti tisíc korun s motivem renesančního mostu ve Stříbře. Jde tak o počátek pětileté série nazvané jako „Mosty České republiky, ve které bude představeno deset tuzemských mostů. Letos bude vydána ještě mince s vyobrazeným gotickým mostem v Písku.

Líbil se vám tento článek?
Pomozte nám s jeho propagací a sdílejte ho na svém Facebooku či na jiné sociální síti, kterou používáte. Děkujeme.