Vkladní knížka

warning: Creating default object from empty value in /home/www/investia.cz/www/investia.cz/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.
Vkladní knížky patří mezi historické depozitní produkty. Svůj někdejší lesk mají dávno za sebou, přesto dokáží při srovnání s jinými spořícími produkty nabídnout zajímavé zhodnocení.

Je vkladní knížka umírající vzpomínka na minulost?

Je osud vkladních knížek zpečetěn?Vkladní knížky nabízí v Česku pouze čtyři banky. Úrokové sazby netrhají rekordy, jedinou zvláštností jsou výherní vkladní knížky.

Vkladní knížky přinášejí nostalgii do spoření

Nostalgie spořeníVkladní knížky byly kdysi oblíbeným depozitem. Hitem dneška jsou především výherní vkladní knížky České spořitelny.

Přehledné srovnání vkladních knížek

Srovnání vkladních knížekSrovnání úrokových sazeb na vkladních knížkách, které lze sjednat v tuzemských bankách a družstevních záložnách.

Výnosy vkladních knížek a státních dluhopisů

Vkladní knížka družstevní záložny Creditas, která je v České republice nabízena, dosahuje až tříprocentní úrokové sazby, kterou jsou úročeny spořicí státní dluhopisy.

Na vkladních knížkách lze získat výnos až tři procenta ročně

Vkladní knížkaNejlépe úročená vkladní knížka dokáže zhodnotit peníze až o tři procenta ročně. Podmínkou je však dvouletá výpovědní lhůta.

Nejvýnosnější vkladní knížka vydělá necelá tři procenta

Uvažujete o spořicím produktu našich babiček a dědečků? Vkladní knížky banky a družstevní záložny stále nabízejí. Podívejte se, jaké jsou úrokové sazby na vkladních knížkách.

Na vkladních knížkách je uloženo 2,5 miliardy korun

V současné době mají Češi v bankách uloženo okolo 2,5 miliard korun na tzv. anonymních vkladních knížkách. Zákonná lhůta pro vyzvednutí těchto peněz se blíží.

Tahy výherních vkladních knížek

Česká spořitelna pravidelně pořádá tahy výherních vkladních knížek na jméno. Slosování je rozděleno do dvou období a je veřejné.

Vkladní knížky

Zřejmě nejznámějším vkladovým produktem jsou vkladní knížky. Pamatují je ještě naše babičky. Po listopadovém převratu ustoupily vkladní knížky do pozadí, ale v současné době stále představují zajímavý způsob, jak spořit.

Líbil se vám tento článek?
Pomozte nám s jeho propagací a sdílejte ho na svém Facebooku či na jiné sociální síti, kterou používáte. Děkujeme.