Stavební spoření

warning: Creating default object from empty value in /home/www/investia.cz/www/investia.cz/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.
Stavební spoření představuje i nadále jednu z nejjistějších možností, jak zhodnotit peníze a zároveň získat od státu štědrou státní podporu. Přečtěte si více o stavebním spoření.

Státní příspěvky jako jediný výnos

Státní podpora u vybraných finančních produktů se dá považovat za regulérní a relativně nezanedbatelný výnos.

Stavební spoření je dobrý základ pro budoucnost

Stavební spořeníAni omezení státní podpory a snížení úrokové sazby neposílá stavební spoření na odpis. I nadále má co nabídnout.

Komu prospívá nátlak stavebních spořitelen?

Nátlak stavebních spořitelenPřed časem pročišťovaly stavební spořitelny své klientské kmeny. Tato praxe je i nadále využívaná.

Jarní „hypoteční“ novinky

Úvěry na bydleníPřinášíme přehled novinek na poli úvěrů na bydlení, které si na letošní jaro připravily banky a stavební spořitelny.

Poklad s dvouprocentní sazbou jménem stavební spoření

DůmSpoříte si v rámci stavebního spoření? Možná jste si všimli, jak vysokým úrokem se úročí vklady v tomto depozitním produktu.

Vyždímejte maximum ze stavebního spoření i v roce 2015 (otázky a odpovědi)

DůmStavební spoření bude i v roce 2015 jedním z nejlepších depozitních produktů pro dlouhodobé spoření s odpovídajícími výnosy.

Stavební spoření je vkladovým produktem č. 2

RodinaStavební spoření je hned po spořicích účtech druhým depozitním produktem určené pro delší spoření. Je vhodné pro celou rodinu.

Stavební spoření nepodceňujte

SpořeníStavební spoření dokáže vytvořit zhodnocení jako třeba akcie nebo podílové fondy. Přesto jím někteří spořínci opovrhují.

Stavební spoření - srovnání - 2014

Stavební spořeníSrovnání spořících tarifů u stavebního spoření. Stavební spořitelny nabízejí roční výnosy okolo dvou procent.

Stavební spořitelny vypovídají smlouvy. Často bez pádného důvodu

DůmStavební spořitelny pročišťují klientské kmeny. Někdy vymýšlejí prapodivné důvody pro ukončení smluvního vztahu.

Vkladová varianta ke stavebnímu spoření není

PrasátkoKonzervativní vkladová varianta ke stavebnímu spoření u nás neexistuje. Alespoň ne po stránce výnosů a jejich zajištění.

Jak „poradci“ kombinují stavební spoření a investiční životní pojištění

PenízeSnadná cesta k penězům je kombinace „stavebka“ a „investička“. Na jedné straně jsou vysoké výnosy, na druhé pak naštvaní klienti.

Stavební spoření: Jisté a dobré výnosy

PrasátkoČeši v posledním roce ztrácejí zájem o stavební spoření. Jde o jeden z nejlépe zhodnocovaný konzervativní produktu.

Stavební spoření: Chystané změny, které vás potěší

DůmStavební spoření má nejhorší zřejmě za sebou. Plánované změny rozšíří možnosti tohoto produktu vás zřejmě potěší.

Vyplatí se stavební spoření?

Prasátko na spořeníStavební spoření doznalo v posledních letech určitých změn, které nejsou pro toto spoření úplně nejlepší.

Stavební spoření v průběhu času

Stavební spoření prošlo za necelých 20 let od svého vzniku několika změnami. Ta poslední má za následek snižování jeho obliby u široké veřejnosti.

Stavební spoření zůstává i nadále nejlepším spořicím produktem

DůmStavební spoření i přes zásahy státu zůstává i nadále nejvýhodnějším spořicím produktem. Hodí se pro všechny, kteří nemají rádi riziko a současně chtějí dosahovat co nejvyššího výnosu.

Budoucnost stavebních spořitelen

DůmStavební spořitelny coby finanční instituce čekají nepříznivé vyhlídky na budoucnost. Od příštího roku pocítí klienti snížení státního příspěvku. Přelomové události pro trh stavebního spoření nastanou až letech 2013 a 2015.

Podzimní nabídka stavebních spořitelen

DůmAtraktivita stavebního spoření v posledním roce povážlivě drhne. Přímý vliv na to mají nově připravovaná anebo již schválená legislativa. I přes tyto nepříznivé rány osudu lákají stavební spořitelny nové a staronové klienty na podzimní nabídku.

Letní spoření: Penzijní fondy slouží jako stavební spoření, důchodci si spoří na pohřeb

Letní spoření II.Lidé využívají penzijní připojištění jako stavební spořitelny. Čtyři z deseti účastníků použije odbytné na realitní účely. Podle průzkumu Poštovní spořitelny si 75 procent českých důchodců šetří na vlastní pohřeb. V penzijních fondech je 225 miliard korun.

Líbil se vám tento článek?
Pomozte nám s jeho propagací a sdílejte ho na svém Facebooku či na jiné sociální síti, kterou používáte. Děkujeme.