Spořící účty

warning: Creating default object from empty value in /home/www/investia.cz/www/investia.cz/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.
Spořicí účty představují spořicí produkt číslo jedna, který je vhodný pro odložení téměř jakékoliv finanční částky. Klíčovými faktory jsou úroková sazba, pásmové úročení a délka výpovědní lhůty. Spořicí účty si můžete založit v bance nebo družstevní záložně.

Aktuální srovnání spořících účtů (duben 2017)

Začátkem dubna jsme porovnali spořící účty. Přinášíme aktuální přehled nejlépe úročených účtů pro co nejlepší spoření.

Jak nepřebrat při výběru spořícího účtu

Spořící účetVýběr spořícího účtu není snadný. Na trhu jich existuje okolo pěti desítek. Orientace na úrokovou sazbu přestává být výhodná.

Spořící účty v roce 2014

Spořící účty v roce 2014Stejně jako v minulých letech jsme i v roce 2014 průběžně sledovali vývoj úrokových sazeb na spořících účtech.

Tři důvody proč mít spořící účet

Důvody pro spořící účetVáháte se založením účtu a přemítáte, zda-li ho dostatečně využijete? Existují tři dobré důvody, proč si ho zařídit.

Máte druhý spořící účet pro mimořádné (spekulativní) investice?

GrafDva spořící účty svádí k různým hrátkám, třeba k těm s investičně spelukativním nádechem. Technika je určena pro zkušené investory.

Bídná nabídka spořících účtů tuzemských kampeliček

Zhodnocení úsporSpořících účtů bez výpovědní lhůty je u družstevních záložen jako šafránu. Z jedenácti hráčů pouze dvě splňují patřičná kritéria.

Je lepší spořící účet od Air Bank nebo Equa bank?

Spořící účetChcete mít spořící účet u Air Bank nebo Equa bank? Air Bank nabízí časté změny podmínek, Equa pouze nudné snižování úrokové sazby.

„Spořák roku 2014“ opět nemá jasného vítěze

Spořák rokuZískat titul „Spořák roku 2014“ není pro tuzemské banky snadné. Nabídku podráží dodatečné podmínky a nepomáhá ani nízká inflace.

Dva spořící účty: Na úspory a investice

LupaJeden spořící účet značí odpovědnost. Dvě spořící konta znamenají výhodu pro investování. Zvláště porušujete-li tím zaběhlá pravidla.

Jak nejlépe zhodnotit milion na spořicích účtech

SpořeníPro získání co nejvyššího výnosu z milionu v rámci spoření je jeho rozdělení. Z hlediska výnosu tak předčíte i „akční“ nabídky na trhu.

Tip na konto: Wüstenrot spořící účet

Spořicí prasátkoČasto přehlížený Wüstenrot spořící účet nabízí kvalitní alternativu pro každého, kdo chce spořit u této banky.

Na jaký spořicí účet nyní uložit peníze ze stavebního spoření

Spořící účtyJednou za šest let si běžný střadatel využívajícího stavební spoření položí otázku, kam s naspořenými penězi.

Sberbank přichází s novým garantovaným spořícím účtem

Spořící účetNový spořicí účet Garance začala nabízet Sberbank. Nabídka je určena pro ty, kteří mají k dispozici jednotky milionů korun.

Čtyři spořicí účty s úroky 1,5 až 2 % p. a.

KalkulačkaNa nejlépe úročeném spořicím účtu lze získat dvouprocentní úrok. Není určen pro velké vklady peněz, spíše na pohotovostní rezervu.

Nejvýhodnější spořící účet 2013

Nejlepší účetPřinášíme přehled nejlépe úročených spořicích účtů roku 2013, tak jak jsme ho vytvářeli v průběhu loňského roku.

Nejčastější chyby při spoření

ÚsporyPři spoření lze chybovat a tím se připravit o konečný výnos či znemožnit se dostat k uloženým financím bez sankcí.

Jak si vedly spořící účty v roce 2013

Spořící účtyDepozitní přístav, tak by se mohly nazývat spořící účty. Přinášíme vývoj úroků v loňském roce na vybraných spořicích kontech.

Při spoření je důležitý cíl, ostatní jde už samo

PokladničkaZačněte spořit ještě dnes. Tak zní pravidlo, bez kterého se neobejde žádné spoření. Důležitá je též motivace a drobné detaily.

Equa bank stále jedničkou v úročení spořicích účtů

Spořící prasátkoEqua bank se drží v čele žebříčku bank nabízející nejlépe úročené spořicí účty. Spoření však není tak úplně zadarmo.

Jak na plný měšec peněz

Měšec plný penězPraktický návod na plný měšec peněz. Mít okamžiku dostatek peněz nemusí být zbožné přání. Jak však pomyslný měšec naplnit?

Líbil se vám tento článek?
Pomozte nám s jeho propagací a sdílejte ho na svém Facebooku či na jiné sociální síti, kterou používáte. Děkujeme.