Sex za peníze

warning: Creating default object from empty value in /home/www/investia.cz/www/investia.cz/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.
Sex za peníze je fenomén, který nás nenechává chladnými. Přinášíme řadu článků, jenž mají za cíl jediné. Nahlédnout na tutu činnost z různých úhlů pohledu.

Prostitutky, ale i prostituti by měli začít přemýšlet o zajištění na důchod co nejdříve. Zároveň by si měl každý adept/adeptka na tuto "profesi" uvědomit, že po několika letech vykonávání nejstaršího řemesla na světě se mu sníží konkurenceschopnost na legálním pracovním trhu.

„Práce“ nebo peníze?

SáraZmapovali jsme možnosti, jak se uplatnit a získat rychle velké peníze. Bohužel se prací nebudete moci pochlubit svým známým.

Časté chyby při provozování vykřičeného domu

Červené lucernyVýčet nejčastějších větších i menších hříchů společnic a manažerů, kteří podnikají ve světě červených luceren.

Jak udržet v chodu podnik červených luceren

SáraKaždé podnikání provází celá řada úskalí. Největší výzvou je udržení byznysu v chodu a dlouhodobě z něho získávat užitek.

Bordelmamá Sára buduje obchod s potěšením

SáraVybudování privátu není obtížné. Těžké je ho udržet v chodu. Ví o tom i podnikatelka Sára. Ta má s prostitucí bohaté zkušenosti.

Prostitutka Sára rozjíždí nový byznys

SáraZákladní vymezení podnikatelského plánu s potěšením. Vstup do odvětví červených luceren není investičně náročný, jen morálně.

Prostitutka Sára končí s řemeslem

KurtizánaPíše se rok 2024 a kurtizána Sára by chtěla skončit se svým povoláním. Přihodila se jí nemilá událost. Nemá peníze.

Prostitutka Sára: Obchod s emocemi

ProstitutkaNa prostituci lze nahlížet z různých úhlů pohledu. Prodej vlastního těla má neblahé následky na budoucí pracovní uplatnění.

Prostitutka Sára spoří na důchod (2. díl)

NevěstkaVe druhém pokračování o prostitutce Sáře se zaměříme na to, kam uložit nelegální příjmy, jež získává v rámci své profese.

Prostitutka Sára spoří na důchod (1. díl)

NevěstkaPřinášíme netradiční úhel pohledu zajištění na stáří pro osoby, které nemají příjmy pocházející z „legální“ pracovní činnosti.

Líbil se vám tento článek?
Pomozte nám s jeho propagací a sdílejte ho na svém Facebooku či na jiné sociální síti, kterou používáte. Děkujeme.