Konsolidace

warning: Creating default object from empty value in /home/www/investia.cz/www/investia.cz/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.
Konsolidace půjček je sloučení několika půjček do jednoho úvěru. Cílem je snížit splátku a zároveň zlevnit správu úvěru.

Krátkodobá půjčka neřeší špatnou finanční situaci dlouhodobě

Krátkodobé půjčkyKrátkodobá půjčka značí vleklé problémy s financemi a poukazuje na závažnější potíže, než je pouze akutní potřeba peněz.

Nová půjčka vyjde levněji než ji refinancovat

KalkulačkaLepší je sjednat si novou půjčku než ji konsolidovat. To je závěr miniprůzkumu nabídky menších bank a jejich spotřebitelských úvěrů.

Konsolidace úvěrů je vhodná pro každého dlužníka

KalkulačkaSjednocením veškerých závazků zaplatíte méně na splátkách. Konsolidaci půjček využijí i vzorní klienti, ne jen chroničtí dlužníci.

Sloučení půjček do jedné někdy nepomůže

Konsolidace úvěrůKonsolidace úvěrů je v tuzemsku již nějaký ten pátek běžnou praxi. Ne každé sloučení dluhů do jednoho je dobré.

Předčasné a mimořádné splacení úvěru se může prodražit

PenízePředčasné splacení úvěrů a půjček se může v konečném důsledku notně prodražit. Zejména v případech, kdy banky a splátkové společnosti ve svých sazebnících předčasné či mimořádné splacení úvěrů doslova penalizují.

Jak funguje služba Splátkomat.cz od UniCredit Bank?

Splátkomat.czInternetová aplikace Splátkomat.cz, kterou od letošního dubna nabízí UniCredit Bank má jasný cíl. Získat větší tržní podíl na trhu s úvěru a zvýšit počet retailových klientů této banky. Návštěvníci stránky rovněž velice rychle zjistí, jestli je možné jejich dluhy konsolidovat a refinancovat.

Konsolidace půjček: Elegantní řešení před cestou do dluhové spirály

BankovkyVytloukat klín klínem se nevyplácí. Zejména v případech, že ony klíny jsou půjčky. Vzít si úvěr na zaplacení jiného je z ekonomického hlediska pomalá smrt. Pokud vás splátky úvěrů nepříjemně zatěžují, můžete se pokusit o konsolidaci. Jde o relativně elegantní řešení. Není však zadarmo.

Konsolidace úvěrů

Sloučení více úvěrů do jednoho se nazývá úvěrová konsolidace. V Česku ji nabízí několik bank a úvěrových společností. Mezi hlavní výhody patří zejména snížení měsíčních splátek a upravení splátkového kalendáře.

Líbil se vám tento článek?
Pomozte nám s jeho propagací a sdílejte ho na svém Facebooku či na jiné sociální síti, kterou používáte. Děkujeme.