Hypotéka

warning: Creating default object from empty value in /home/www/investia.cz/www/investia.cz/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.
Praktické informace o hypotečním úvěru. Úvěry na bydlení jsou v lidském životě ty nejdůležitější. Výběru hypotéky byste měli věnovat velkou pozornost.

Úskalí stoprocentních hypoték

Stoprocentní hypotéky skrývají pro jejich majitele nepříjemnou pastičku, která se vynoří při jejich refinancování.

Jak na snadné refinancování hypotéky

Refinancování hypotečního úvěru je nejčastěji spojeno se snahou o snížení úroku a souvisejících nákladů.

Kde si sjednat hypotéku? Online anebo v bance?

S hypotékou strávíte značnou část života. Věnujte pár minut jejímu správnému výběru. Podobné zásady platí pro libovolný finanční produkt.

Čerstvá vdova, děti a hypotéka

Hypotéka a smrtPaní Marie je vitální čtyřicítka. Má dvě děti, psa a manžela. Tedy měla. Muž zemřel. Kromě smutku zůstala Marii nesplacená hypotéka.

Našponovaná hypotéka

DůmDoba přeje levným hypotékám. Historicky nízké úrokové sazby se pro část hypotéky chtivých stávají pastí.

Jarní „hypoteční“ novinky

Úvěry na bydleníPřinášíme přehled novinek na poli úvěrů na bydlení, které si na letošní jaro připravily banky a stavební spořitelny.

Jak ušetřit na hypotéce

Jak uspořit na hypotéceUkážeme si, jak ušetřit na hypotéčních úvěrech. Vzhledem k výši průměrné hypotéky a její běžné délky trvání může jít o dost peněz.

Hypoteční desatero

DůmSjednání hypotéky je plné úskalí. Abyste se dostali k uzavření výhodné úvěrové smlouvy, je vhodné vyřešit řadu nástrah.

Delikvence hypoték

DůmSvůj podíl na delikvenci hypotečních úvěrů mají nízké úrokové sazby a určitá nezodpovědnost makléřů i budoucích dlužníků.

Kdy a komu se vyplatí americká hypotéka

DůmAmerická hypotéka představuje řešení financování, ve kterém potřebujete vyšší úvěr a jste schopni dát do zástavy nemovitost.

Jak na mimořádnou splátku hypotéky

Mimořádné splátkySplatit část hypotečního úvěru může ušetřit peníze, jenž zaplatíte bance v budoucnu na úrocích. Úspory mohou jít i do statisíců.

Jak na druhý, třetí a další byt?

DůmKoupit byt na pronájem je pro část investorů zajímavou finanční příležitostí. Ne vždy je vhodné investovat jen do jedné reality.

Čtyři časté chyby při výběru hypotéky

Nemovitost na hypotékuPokukujete po hypotečním úvěru? Vyvarujte se čtyř nejčastějších chyb, které uděláte tehdy, když kteří podceníte správný postup.

Hypotéky, které u nás (zatím) nejsou

DůmHypoteční úvěr je značně variabilní produkt a přitahuje pozornost laiků i odborníků. U nás však stále některé typy hypoték nejsou.

Jak vysoký hypoteční úvěr je v závislosti na úsporách výhodný?

Rodinný důmTaké řešíte dilema jak velkou si vzít hypotéku? Pomůžeme vám se na tomto poli lépe zorientovat.

Refinancování hypotéky od A do Z v roce 2013: Situace na trhu

DůmRok 2013 se nese ve znamení refinancování hypoték. Půjde zhruba sto miliard korun. Důkladná příprava proto není na škodu.

Zesplatnění hypotéky a její následky

Nesplácení hypotékyZesplatnění hypotéky předchází hypotéka v selhání, což je stav, kdy dlužník několik měsíců není schopen platit bance splátky.

Hypoteční kolečko: Úvěr na bydlení, pojištění, investice

DůmPořízení bydlení na úvěr není jen hypoteční úvěr. Kromě toho vás čeká výběr vhodného pojištění a případně investic.

Když hypotéka omrzí

DůmÚvěry na bydlení představují závazek, který vás může do budoucna výrazně ovlivnit. Jak postupovat, když už hypotéku nechcete?

Marketingové triky: Australská hypotéka a Holandská penze

DůmProtinožci a Nizozemci by se divili. Popisované finanční produkty mají budit zdání, že jde o regulérní pojmy v Austrálii a Nizozemsku.

Líbil se vám tento článek?
Pomozte nám s jeho propagací a sdílejte ho na svém Facebooku či na jiné sociální síti, kterou používáte. Děkujeme.