Finanční poradenství

warning: Creating default object from empty value in /home/www/investia.cz/www/investia.cz/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.
Výběr finančního poradce je podobný výběru životního partnera. Případná chyba se vám bude dlouho a obtížně měnit. Jak vybrat správného finančního poradce? Poradíme vám v našem speciálu.

Finanční poradenství je obor, který zažívá prudký vzestup. Profese finančního poradenství se začíná pozvolna dostávat z ještě nedávného negativního hodnocení na výsluní. Finanční poradci by se rádi viděli stejně důležití jako lékaři. Proto řada z nich používá příměr k lékařům. Poradci se stylizují jako ti, kteří vám zachrání peníze.

Připravili jsme pro vás několik článků, ve kterých se dozvíte, proč mít někoho, kdo vám bude pomáhat s vašimi penězi. Dále zjistíte, jak vybírat poradce a na jakého si dát raději pozor.

Čerstvá vdova, děti a hypotéka

Hypotéka a smrtPaní Marie je vitální čtyřicítka. Má dvě děti, psa a manžela. Tedy měla. Muž zemřel. Kromě smutku zůstala Marii nesplacená hypotéka.

2FP: Pasivní příjem jako sladký sen

Digitální magazín 2FPO pasivním příjmu si nechává zdát kdekdo. Pouze hrstka statečných se k němu skutečně dopracuje.

Dopis finančního poradce: Investujte, na ztráty nehleďte

Investujte do budoucnostiHypotetický dopis finančního poradce pro mladou dámu, která chce investovat s vidinou blahobytného důchodu.

2FP: Kde mají Češi volné peníze?

Digitální magazín 2FPČeši drží na bankovních vkladech 1,9 bilionu korun. Přečtěte si další zajímavé články o penězích v novém čísle digitálního magazínu 2FP.

Pojišťovny ruší spolupráci s brokerpooly a MLM

PoradciOd února hýbe finančně poradenským trhem výbušné téma jakým je rušení spolupráce pojišťoven s brokerpooly a MLM firmami.

Finanční poradci šlapají v oblibě na paty svým bankovním protějškům

Finanční poradkyněFinanční zprostředkovatelé se stávají partnery klientů při řešení jejich finančních otázek. Šlapou na paty bankovním poradcům.

Neklidní finanční poradci

Finanční poradceFinanční poradenství prochází změnami, které mohou tento obor zkvalitnit. Budou finanční poradci vnímáni lépe než dosud?

Chci poradit (a ušetřit)

Chci ušetřitDostali jste se do fáze, kdy potřebuje poradit s konkrétním finančním řešením? Využijte služeb našich smluvních partnerů.

Finanční poradci přes kopírák

Finanční poradkyněCo spojuje libovolného finančního poradce s jiným? Našli jsme několik prvků, které jsou shodné pro téměř každého poradce.

Budoucnost finančního poradenství a její úskalí

Finanční poradenstvíPříjmy z finančního poradenství poplynou z komplexních služeb a kvalitního servisu, který budou poradci věnovat svým klientům.

Rok 2013: Neúspěch důchodové reformy i hypoteční boom

PoradkyněDůchodová reforma, zákon 38 a rekordní objem hypotečních úvěrů. Tak by se dal z finančního pohledu zanalyzovat rok 2013.

Pojištění: Lidé tratí na neznalosti svých potřeb

OtazníkVe finančním zprostředkování platí důležitá zásada. Klient by si měl uvědomit svou potřebu a zároveň ji řešit odpovídajícím způsobem.

Odborné knihy nabízí snadný přístup k informacím

KnihaOdborná literatura je nejlehčí cestou k získání nových poznatků z požadované oblasti. V našem případě osobních financí.

Jak drahá je hloupost?

SmrtkaLidská hloupost může přijít na hodně draho. Alespoň při pohledu osobních či rodinných financí. Nejde o příliš lichotivá čísla.

Kdy zaniknou finančně poradenské MLM firmy?

OtazníkMají velké finančně-poradenské MLM společnosti na kahánku? Vyplatí se v nich pracovat? Je dobré u nich řešti finance?

Proměna finančního poradenství: Z MLM do vlastní firmy

Finanční poradkyněTrh finančního poradenství se proměňuje. Finanční poradci se profesionalizují a zakládají vlastní společnosti.

Co klienti chtějí slyšet a poradci mají říkat

PoradkyněPřinášíme návod, co by měl finanční poradce říkat klientům, aby s nimi dokázali vytvořit přínosný a dlouhodobý vztah.

Z historek finančních poradců aneb „Stavebko“ mi nerušte

Finanční poradenstvíNázory na práci finančních poradců jsou známé. Méně pak to, s čím se oni musejí každodenně potýkat. Někdy je potřeba silných nervů.

Jsem poradce s tříletou praxí u MLM firmy, kam dál?

Finanční poradenstvíZaložení vlastní poradenské firmy nebylo nikdy snazší. Chcete-li budovat byznys v oblasti finančního poradenství, čile do toho.

Tip pro poradce: Využijte potenciál penzijního připojištění

Penzijní připojištěníNesjednáváte-li penzijní produkty nezoufejte. Můžete se zaměřit na navyšování úložek stávajících smluv penzijního připojištění.

Líbil se vám tento článek?
Pomozte nám s jeho propagací a sdílejte ho na svém Facebooku či na jiné sociální síti, kterou používáte. Děkujeme.