Finanční poradce

warning: Creating default object from empty value in /home/www/investia.cz/www/investia.cz/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.
Finanční poradce je osoba, která svým klientům sjednává finanční produkty, za které dostává provize.

2FP: Pasivní příjem jako sladký sen

Digitální magazín 2FPO pasivním příjmu si nechává zdát kdekdo. Pouze hrstka statečných se k němu skutečně dopracuje.

2FP: Kde mají Češi volné peníze?

Digitální magazín 2FPČeši drží na bankovních vkladech 1,9 bilionu korun. Přečtěte si další zajímavé články o penězích v novém čísle digitálního magazínu 2FP.

Pojišťovny ruší spolupráci s brokerpooly a MLM

PoradciOd února hýbe finančně poradenským trhem výbušné téma jakým je rušení spolupráce pojišťoven s brokerpooly a MLM firmami.

Neklidní finanční poradci

Finanční poradceFinanční poradenství prochází změnami, které mohou tento obor zkvalitnit. Budou finanční poradci vnímáni lépe než dosud?

Finanční poradci přes kopírák

Finanční poradkyněCo spojuje libovolného finančního poradce s jiným? Našli jsme několik prvků, které jsou shodné pro téměř každého poradce.

Kdy zaniknou finančně poradenské MLM firmy?

OtazníkMají velké finančně-poradenské MLM společnosti na kahánku? Vyplatí se v nich pracovat? Je dobré u nich řešti finance?

Co klienti chtějí slyšet a poradci mají říkat

PoradkyněPřinášíme návod, co by měl finanční poradce říkat klientům, aby s nimi dokázali vytvořit přínosný a dlouhodobý vztah.

Z historek finančních poradců aneb „Stavebko“ mi nerušte

Finanční poradenstvíNázory na práci finančních poradců jsou známé. Méně pak to, s čím se oni musejí každodenně potýkat. Někdy je potřeba silných nervů.

Jsem poradce s tříletou praxí u MLM firmy, kam dál?

Finanční poradenstvíZaložení vlastní poradenské firmy nebylo nikdy snazší. Chcete-li budovat byznys v oblasti finančního poradenství, čile do toho.

Tip pro poradce: Využijte potenciál penzijního připojištění

Penzijní připojištěníNesjednáváte-li penzijní produkty nezoufejte. Můžete se zaměřit na navyšování úložek stávajících smluv penzijního připojištění.

Jak poradci podvádějí své klienty

Finanční poradciFinanční poradci někdy podvádějí své klienti. Nabízejí jim finanční produkty, které vůbec nepotřebují, případně je okrádají jinak.

Budoucnost poradenství spočívá v průběžných provizích

Finanční poradkyněNásledujících několik let dojde ve finančním poradenství ke změnám, které budou mít za následek zkvalitnění péče o klienta.

Nábor poradenských MLM sítí aneb Jak vytěžit z nováčka maximum

PoradceRekrut nových poradců probíhá nepřetržitě. Důležité jsou i kontakty potenciálního nováčka nebo jeho přeměna na klienta.

AWD ČR odchází, Swiss Life Select přichází

PoradkyněJedna z významných finačně-poradenských společností v tuzemsku změnila název. Jméno nese po své švýcarské matce.

Pět možností s kým a jak může finanční poradce spolupracovat

Finanční poradkyněFinanční poradce má pět možností, jak provozovat svou profesi. Ne každý si hned napoprvé vybere ten nejlepší model spolupráce.

Velikost finančně poradenské společnosti nezaručí kvalitu poradenství

Finanční poradceFinančně-poradenské společnosti chtějí nabízet co nejlepší poradenství. Jenže ne vždy tomu výstupy poradců odpovídají.

Tři tipy jak slušně a efektivně položit telefon finančnímu poradci

PoradkyněPředstavíme vám tři efektivní metody, jak slušně odmítnout nabídku služeb finančního poradce.

Máte finančního poradce?

Finanční poradkyněFinanční poradenství je progresivní obor, který má podle některých odhadů před sebou zlaté časy.

Jak „poradci“ kombinují stavební spoření a investiční životní pojištění

PenízeSnadná cesta k penězům je kombinace „stavebka“ a „investička“. Na jedné straně jsou vysoké výnosy, na druhé pak naštvaní klienti.

Pět nejčastějších chyb finančních poradců

PoradkyněFinanční poradci často opakují chyby, které jsou jejich klienty negativně přijímány. Zbytečně tak přicházejí o další obchody.

Líbil se vám tento článek?
Pomozte nám s jeho propagací a sdílejte ho na svém Facebooku či na jiné sociální síti, kterou používáte. Děkujeme.